Giriş Tarihi:

Çıkış Tarihi:

Yetişkin Sayısı:

REZERVASYON YAP

KURUMSAL

UNESCO Dünya Miras Geçici Listesinde yer alan Odunpazarı’nın merkezinde bulunan Arasta Konak Boutique Hotel, tarihi konak konseptiyle yılın 12 ayı misafirlerine kişiye özel hizmet vermektedir. Arasta Konak Boutique Hotel, şehrin görülmesi gereken noktalarından Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Heykeller Müzesi, Eti Arkeoloji Müzesi ve daha birçok kültür merkezine yürüme mesafesindedir.

Arasta Konak Boutique Hotel, birbirinden farklı 5 tasarımda toplam 24 oda ve kendine ait bahçesi bulunan Sardunya Cafe & Restaurant’tan oluşmaktadır. Kullanılan zengin renk ve desenlerle modern Osmanlı esintisini yansıtan odaları ve sıcacık ortamlı Sardunya Restaurant’ı ile misafirlerinin beğenisine sunulmuştur. Otel’in yakınında açık, ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Engelli Dostu Arasta Konak Boutique Hotel’de kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceksiniz.

Sardunya Cafe & Restaurant, kişiye özel hazırlanmış A’la Carte ve içecek menüleriyle günün 24 saati misafirlerine hizmet vermektedir. Zengin kahvaltısı, hergün değişen günün tatlısı ve rengarenk ortamıyla Eskişehir’in uğrak noktası haline gelmiştir.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin